تیر ۲۸, ۱۳۹۷

چگونه عکس های سلفی بهتر بگیریم ؟

در واقع واژه سلفی از سال ۲۰۰۲ به میان آمد ، اما در چند سال اخیر استقبال بسیار زیادی از این مساله و به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی آمده است ، به حدی این مساله مهم شد که فرهنگ لغت آکسفورد سال ۲۰۱۳ را به نام سلفی گذاشت .

Selfie

ممکن است خیلی از سلفی ها بی مورد باشد و دلیل خاصی برای آن ها وجود نداشته باشد ،  ولی نمیتوانید منکر اهمیت زیبایی و مناسب بودن عکس بشوید ، توی این مدل عکس ها خیلی مهم است که مخاطبین شما چگونه عکس شما را ببینند ، قاعدتا خیلی از ما هنر و علم گرفتن یک عکس خوب را نداریم .

در اینجا ۵ ابزار مناسب و خوب برای گرفتن عکس های سلفی بهتر برای شبکه های اجتماعی به همراه لینک دانلود برای شما معرفی می کنم .

۱ – YouCam Perfect :

Youcam

این برنامه  به شما میکند نور تصویر و چین و چروک های صورت خودت را ادیت کنید و همچنین برای عکس خود تم انخاب کنید، با این برنامه می توانید افراد و مواردی که دوست دارید در عکس شما نباشند حذف کنید .

لینک دانلود در گوگل پلی یا آپ استور و کافه بازار

۲ – The Selfie-Analyzer

The Selfi-analyzer

این برنامه به شما کمک می کند عکس خود  را برای قرار دادن در شبکه های اجتماعی آنالیز کنید .

لینک دانلود در آپ استور

۳ –Momentcam

Momentcam

دوست دارید عکس خود را تبدیل به انیمیشن کنید ؟ این برنامه به شما کمک میکند عکس خود را به کارتون و یا حتی انیمشین متحرک تبدیل کنید .

لینک دانلود در گوگل پلی یا آپ استور و کافه بازار

۴ – Perfect 365

Perfect 365

این برنامه به شما این امکان را میدهد که آرایش عکس خود را تغییر دهید و دندان های خود را سفید کنید و حتی مدل موهای خود را تغییر دهید ، لحظات جالبی را با این برنامه تجربه خواهید کرد.

لینک دانلود در گوگل پلی یا آپ استور و کافه بازار

۵ – Loopcam

Loopcam

دنبال عکس های سلفی متفاوت از خود می گردید ؟ این برنامه به شما کمک می کند افکت های جالی به عکس های خود بدهید.

لینک دانلود در آپ استور

 

 

برچسب مقاله

پست مرتبط